Poznaj Kapitułę konkursu

Kapituła konkursu

Społeczne Towarzystwo Oświatowe zaprosiło do Kapituły konkursu #Szkoła2030 osoby doceniane za swoje działania dla edukacji.

Prace konkursowe będą oceniane przez Kapitułę, składającą się z siedmiu osób.

Zaproszenie do Kapituły przyjęli: Małgorzata Pomianowska (redaktor naczelna miesięcznika „Dyrektor Szkoły”), Przemysław Staroń (Nauczyciel Roku 2018), Barbara Anna Zielonka (polska nauczycielka pracująca w Norwegii, finalistka Global Teacher Prize 2018) i pracująca na Uniwersytecie Warszawskim profesor Małgorzata Żytko, ekspert OECD w zakresie wczesnej edukacji.

STO jest reprezentowane w Kapitule przez: Zygmunta Puchalskiego (Prezesa Społecznego Towarzystwa Oświatowego), dr Annę Okońską-Walkowicz (Wiceprezes Zarządu Głównego STO) i Łukasza Smołkę (członka Zarządu Głównego STO).

Spośród prac, które spłyną na konkurs, przedstawiciele Kapituły wyłonią trzy najlepsze eseje. Ich autorzy zostaną Laureatami konkursu #Szkoła2030.

ORGANIZATOR

PARTNER GŁÓWNY

PARTNER

 PARTNER

PATRON MEDIALNY